Lokalizacja

mapa_new1

Apartamenty Aura Gdańsk ulokowane są w samym sercu Gdańska, miasta nie bez powodu nazywanego nadmorską stolicą Polski i perłą polskiego Bałtyku. Miasto charakteryzuje niespotykanie urokliwy klimat, bezcenne zabytki, piaszczysta plaża i dobre położenie komunikacyjne.

Przez Gdańsk płynie rzeka Motława, tam na wyspie Spichrzów powstały specjalnie dla Państwa potrzeb wyjątkowe apartamenty. Bezpośrednie towarzystwo morza, a przede wszystkim idealnie przystosowane do mieszkania w najwyższym standardzie apartamenty powinny przekonać Państwa do przeprowadzki do Aura Gdańsk.

Wyspa Spichrzów dawniej była pełna spichlerzy, które były skarbcem miasta, przechowywano w nich zboże. Dziś jest to miejsce, w którym pełno sklepów, kawiarni, galerii. Spichrzów jest miejscem pełnym życia, a apartamenty Aura Gdańsk są najbardziej wyjątkowym miejscem do zamieszkania, zapewniamy, że spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Apartamenty znajdują się bardzo blisko centrum miasta, cechuje je wyjątkowa, niespotykana w innych, pobliskich miejscach cisza i spokój. W zaciszu własnego mieszkania macie Państwo niebywały komfort, z dala od zgiełku i hałasu żywego miasta. Kompleks wczasowo-wypoczynkowy  Aura Gdańsk to najlepszy wybór, jeśli szukacie Państwo dla siebie miejsca, które zagwarantuje wysoką klasę i niecodzienny luksus.

Nasze apartamenty gwarantują najwyższy standard obiektu znajdującego się w nadmorskim klimacie. Jest to doskonałe miejsce zarówno dla zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu, amatorów sportów wodnych, jak i dla tych, którzy cenią sobie niezakłócony spokój i odpoczynek w domowym zaciszu.

Strona główna | Lokalizacja